Reytingleri Düşen Sadakatsiz Dizisine İki Yeni Oyuncu

Reytingleri Düşen Sadakatsiz Dizisine İki Yeni Oyuncu

Son dönemde reyting kaybeden, Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin kadrosuna iyi yeni oyuncu dahil oluyor. İşte ayrıntılar...

Kanal D ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Berkay Ateş'in yer aldığı Sadakatsiz dizisi kadrosuna iki yeni oyuncu dahil oluyor.

İkinci sezonuyla Kanal D ekranlarında fırtınal estirmeye devam eden Sadakatsiz, ilk sezonuna Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk üçlüsüyle oldukça ses getirmişti. İkinci sezona da iddialı başlayan diziye, sezonun ilerleyen bölümlerinde Berkay Ateş katılmıştı. Ancak son dönemde reyting sıralamasında gerilemesi dikkatlerden kaçayan Sadakatsiz dizine yeni canlar geliyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Alp Akar'ın canlandırdığı Ali karakterininin kız ardaşının anne ve babası olarak dizi kadrosuna Deniz Karaoğlu ve Gizem Ünal dahil olacak. Düşüşe geçen reytingler, iki yeni oyuncunun hikayeye dahil olması ile yükselişe geçecek mi hep birlikte göreceğiz. Ancak Sadakatsiz'in reytinglerindeki düşüşü en iyi özetleyen yazı ise TV eleştirmeni Sina Koloğlu'ndan geldi.

İkinci sezonun başlarında elde ettiği reytinglerin gerilemesi, TV eleştirmeni Sina Koloğlu'nun da dikkatini çekti. Eleştirmen Koloğlu; 'Sadakatsiz, artık aynı mahallede 3-5 ev arasında gidip gelen bir yapım haline geldi.' ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Birsen Altuntaş