Reytingler düşünce Kırmızı Oda Dizisi Final Yapıyor

Reytingler düşünce Kırmızı Oda Dizisi Final Yapıyor

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı "Kırmızı Oda" dizisi için final kararı verildi. Acun Ilıcalı'nın da onay kararıyla Dizi, 61. bölümde final yapacak.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanan "Kırmızı Oda" dizisi final yapıyor. 

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, oyuncu Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Sadi karakterinin diziye geri dönmesine rağmen dizinin reytinglerinde beklenen artış sağlanamadı. Dizi, 61. bölümde final yapacak.

Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı diziye Petekkaya'nın yanı sıra Hülya Şen ve Melis Birkan da dahil olmuştu. 

SADİ  BİLE KURTARAMADI

Öte yandan dizinin final yapmaması için Erkan Petakkaya ile yeniden el sıkışılmış ve Sadi karakteri tekrar diziye giriş yapmıştı. Kırmızı Oda dizisi ilk sezon reytinglerin zirvesindeyken ikinci sezon reyting kaybı yaşadı ve final kaçınılmaz oldu.

DAHA ÖNCE ARA VERMİŞTİ

Kırmızı Oda dizisi daha önce de ara vermiş ve Erkan Petakkaya'nın tekrar diziye dahil olması için hazırlık yürütülmüştü. Tüm bu çabalar diziyi canlandırmaya yetmedi.

SEÇKİN KONUKLAR YER ALIYORDU

Kırmızı Oda dizisinde alanında uzman seçkin oyuncular yer almaktaydı. Ancak buna rağmen dizi yine de beklenen ilgiyi görmedi.

İNSANLAR NEDEN SIKILDI?

Sosyal medyada bazı kullanıcılar Kırmızı Oda dizisinin final yapacak olmasıyla ilgili yaptıkları yorumlarda insanlar zaten hayat pahalılığıyla uğraşıyor bir de üstüne böyle dram dizileri. Haliyle insanlar bıktı değerlendirmesinde bulundular.