Kalp Yarası Dizisiyle İlgili ATV'den Seyirciyi Sevindiren Karar!

Kalp Yarası Dizisiyle İlgili ATV'den Seyirciyi Sevindiren Karar!

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Seyircileri sevindiren gelişmenin detayları belli oldu. İşte ayrıntılar...

ATV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in yer aldığı Kalp Yarası dizisinin merakla beklenen 27. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yaz başından başlayan Kalp Yarası, kış sezonunda da yoluna devam edebilen bir kaç diziden biri oldu. Çoğu yaz dizisi düşük reytingler nedeniyle biterken Kalp Yarası'nın devam etmesi, etkili bir dram hikayesine bağlanıyor. Zaman zaman reytinglerle sorun yaşasa da tüm kişiler kategorisinde elde ettiği başarı yoluna devam etmesine yardımcı oldu. Son olarak oyuncu kadrosuna Nilsu Berfin Aktaş'ın katılmasıyla da genişleyen dizinin merakla beklenen 27. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kalp Yarası 27. Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu

Her Pazartesi akşamı ATV ekranında izleyicisiyle buluşan Kalp Yarası, 3 Ocak akşamı yayınlanmamıştı. Birçok dizi 2 hafta ara veririken Kalp Yarası'nın ne kadar süre ara verdiği bilmiyordu. Dizi hayranlarının merakını ATV sonlandırdı. Kanal yönetimi tarafından yapılan açıklamayla dizinin yeni bölümünün 10 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacağı bilgisi verildi.

27. yeni bölüm fragmanında çok heyecanlı sahnelere şahit olduğumuz Kalp Yarası'nda kavga ve sert hareketler izleyiciyi bekliyor. 

Kaynak: televizyongazetesi.com