Haluk Bilginer'in Show TV'deki yeni dizisine güzel oyuncu da katıldı

Haluk Bilginer'in Show TV'deki yeni dizisine güzel oyuncu da katıldı

Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş'ın başrollerini paylaştığı 'Baba' dizisinin oyuncu seçimi sürüyor. Show TV'de yayınlanacak diziye güzel bir oyuncu daha katıldı.

Show TV yeni dizi projeleriyle ekran severleri etkilemeye devam ediyor. Üç kuruş dizisinin ardından Show TV bu kez usta oyuncuların da yer aldığı yeni bir dizi ekrana getirecek. Baba adı verilen dizinin oyuncu seçimi sürerken çok sayıda sevilen oyuncu da bu dizide buluşacak.

Dizinin bir dram dizisi olabileceği konuşulurken kadro ise oldukça etkileyici isimlerden oluşuyor. 

Haluk Bilginer performansını sergileyecek.

Netflx platformunda yayınlanan ''Dokuz Kere Leyla'' filmiyle ağır eleştiriler alan Haluk Bilginer yaralanan imajını Show TV ekranlarında yayınlanacak olan ''Baba'' dizisiyle düzeltme imkanı bulacak.

Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş'ın başrollerinde yer aldığı ''Baba'' dizisinin oyuncu kadrosunda bazı isimlerinde netleştiği görüldü.. 

Kadroda Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş'ın haricinde ''Taner Rumeli, Özge Özaacar, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu'' gibi isimler yer alıyor.

BİR OYUNCU DAHA KATILDI

Öte yandan Güneş gazetesi yayınladığı haberde diziye bir oyuncunun daha katıldığını duyurdu. Show TV'nin ''Baba'' dizisine Zeynep Tuğçe Bayat isimli güzel oyuncu da dahil oldu.

DİZİNİN KONUSUYLA İLGİLİ DETAYLARDA NETLEŞMEYE BAŞLADI

Gökhan Horzum ile Ekin Atalar'ın yazdığı dizi birbirinden kopan Saruhanlı ailesinin uçak kazası sonrası değişen hayatını etkileyici bir dille anlatıyor. Çağrı Bayrak'ın yöneteceği dizide efsane oyuncularımızdan Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş baba oğulu oynayacak.