FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar Kararının Arkasındaki Gerçek!

FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar Kararının Arkasındaki Gerçek!

Kanunsuz Topraklar dizisi final kararı alınca herkes nedenini merak etmeye başladı. Zira bu dizi FOX'un en yüksek bütçeli dizisiydi. Kanalın, reytingleri giderek düşen Kanunsuz Topraklar'ı yayından kaldırmasının başka bir nedeni daha ortaya çıktı.

Başrollerini Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in paylaştığı, FOX TV'nin yüksek bütçeli dizisi Kanunsuz Topraklar için bir süre önce final kararı alınmıştı. Ancak final kararının ardından dizi senaryosunda ve ekibinde bazı değişiklikler yapılmış ve bir şans daha verilmişti. Oyuncu kadrosu ve hikaye bakımından her ne kadar zengin bir dizi de olsa yapılan birçok değişikliğe rağmen, Kanunsuz Topraklar istenilen ilgiyi görmedi ve final kararı kesinleşmişti. Kanunsuz Topraklar izleyicileri ise dizinin neden final yapacağını merak ediyordu. Dizinin gerçekte neden final yapacağı ise ortaya çıktı.

Kanunsuz Topraklar'ın Neden Final Yapacağı Ortaya Çıktı

Televizyon Gazetesi'nin derlediği haberede Kanunsuz Topraklar dizisinin neden final yapacağına yer verildi.

FOX TV'nin sadece oyuncu kadrosu ve hikayesi değil, yüksek bütçesiyle de adından sıkça söz ettiren dizi Kanunsuz Topraklar'ın final kararının ardından yatan nedenin maddi olduğu ortaya çıktı. Nerdeyse zarar etme noktasına gelen dizisinin, ortalama reytingler almasına rağmen artan maliyetler karşısında dayanacak gücü kalmamış.