FOX TV'den Yasak Elma dizisi için beklenmedik taktik! Arka Sokaklar gibi oldu

FOX TV'den Yasak Elma dizisi için beklenmedik taktik! Arka Sokaklar gibi oldu

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'dan yeni haberler var

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi büyük ilgi ve beğeniyle takip ediliyor. Yasak Elma dizisinden yeni haberler var.

Altıncı sezon öncesinde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Ayrılıklar olabileceği gibi yeni oyuncular da diziye katılabilir.

Fenomen dizi Yasak Elma'nın sezon finali bölümünde bomba gelişmeler yaşanmış ve seyirciler şaşkıan dönmüştü. Çarpıcı bir bölümle 5. sezonu kapatan dizide akıllara kimin öleceği kimin projeye devam edeceği sorusu gelmiş durum.da Bilindiği gibi Yasak Elma dizisinin yayınlanan Son bölümünde Yıldız, Ender ve Çağatay'ın içinde olduğu arabanın uçurumdan yuvarlanması şok etkisi yarattı.

BAZI VEDALAR DA YAŞANDI

Öte yandan Berk Oktay, Eda Ece, ve Şevval Sam'ın canlandırdığı bu karakterlerin akıbeti yeni sezonda belli olacak. Dizide peş peşe kaza ve ölümlerin yaşanması Arka Sokaklar'ın her sezon finali yaptığı, ancak sonra vazgeçtiği taktiğini hatırlatmış durumda. Berk Oktay'ın zaten diziye veda ettiği kesinleşmişti. 

BAŞROL OYUNCULARI UÇURUMDAN YUVARLANDILAR

Yasak Elma dizisinin son bölümünde Yıldız, Ender ve Çağatay'ın içinde olduğu arabanın uçurumdan yuvarlanması herkesi şaşkına uğratmıştı. 

YASAK ELMA'DAN PEŞ PEŞE VEDA İDDİALARI

Berk Oktay, Eda Ece, ve Şevval Sam gibi ünlü isimlerin canlandırdığı bu karakterlerin dizide yer alıp almayacağı ise altıncı sezonda belli olacak.

Yasak Elma dizisinin altıncı sezon  bölümleri Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak!