FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin sonu geldi

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin sonu geldi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin reytingleri düşmeye başladı. Reytingleri düşen Yasak Elma birincilikten ikinciliğe düşünce finali de yakınlaştı.

Televizyon gazetesi Yasak Elma dizisinin reytinglerdeki düşüşünü özel bir analizle haberleştirdi. Medyapım’ın en iyi yapımlarından birisi olan Yasak Elma dizisi beşinci sezonuyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin altıncı sezonda da devam edeceğine yönelik güçlü işaretler daha önceden gelmişti.

Hikayesi ve değişen oyuncu kadrosuyla uzun süredir izleyicilerin sıkılmadan izlediği bir yapım olarak yayın hayatına devam eden Yasak Elma, beşinci sezonunda en iyi dizi listesindeki birinciliği kaybetti.

Yasak Elma'nın Düşüşü Sürüyor

Tarihi, aksiyon ve psikolojik dizileri ile dikkatleri üzerine çeken TRT1'in Alplarslan dizisi yayın hayatına başladığı günden bu yana Yasak Elma'nın reyting sıralamasında birinciliğini kaybetmesine neden oldu. Haftalardır günü ikincilikle tamamlayan Yasak Elma, 13 Aralık akşamı yayınlanan 124. bölümü ile tüm kategorilerde günü üçüncülükle tamamladı. 

Alplarslan dizisi tüm kişilerde ve ABC1'de birinci, AB' ise ikincilikle günü tamamaladı. Alplarsan ve Yasak Elma dizisi arasına girenler ise çok şaşırtı.

13 Aralık akşamı Yasak Elma'nın ikinciliğini kaybetmesine neden olan, FOX TV'nin ana haber bülteni ve Esra Erol oldu.

Reyting ortalamasında gayet iyi durumda olan Yasak Elma'nın gelecek haftalarda günü hangi sırada tamamlayacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.