FOX TV yüksek bütçeli dizisine final kararı aldı..

FOX TV yüksek bütçeli dizisine final kararı aldı..

FOX TV ekranlarında yayınlanan yüksek bütçeli dizilerden birine daha final kararı geldi. Elkızı dizisi final yapıyor.. Can Yaman'ın ahı tuttu yorumları yapılıyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi reyting konusunda sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Can Yaman'ın ahı mı tuttu nedir bilinmez Bay Yanlış dizisini yayından kaldırdığı günden bu yana FOX TV'de hiç bir dizi tutmaz oldu. 

Şimdiye dek FOX TV'de başlayan hiç bir dizi 10 bölüm ekranda kalamaz oldu. Bu algıyı kırmak isteyen FOX TV şimdi başka bir taktik deniyor. Masumiyet dizisine yaptığı gibi 10 bölüm geçtikten sonra tutmayan dizilere final yaptırıyor.

Geçtiğimiz haftalarda FOX TV ekranında yayınlanan Elbet Birgün dizisi final yapmıştı. Şimdi kanal yönetimi oldukça yüksek bütçeli ve iddiaları dizilerinden biri olan Elkızı dizisine de final kararı aldı. Elkızı dizisi seneler önce TRT1 ekranlarında da yayınlanmış ve TRT1 ekranında da tutmamıştı. Aynı dizide gelin rolünde olan Perihan Savaş bu sefer kaynana rolündeydi. Ancak dizi beklenen ilgiyi görmedi ve erken final kaçınılmaz oldu.

Final kararıyla ilgili gelişmeleri derleyen Birsen Altuntaş yazısında şu ifadelere yer verdi. 

NTC Medya’nın Muğla’da çektiği El Kızı da reyting canavarının kurbanı oldu. Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk ve Perihan Savaş’ın başrollerini paylaştığı dizi için final kararı alındı.

Etkileyici bir kadın hikâyesini beyazcama taşıyan dizi 13. bölümde final yapacak.

KANUNSUZ TOPRAKLAR'DA FİNAL YAPACAK

Öte yandan Armoni Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek'in iddiasına göre çok yakında Kanunsuz Topraklar dizisi de final yapabilir. FOX TV ekranında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi de beklenen ilgiyi görmedi. Diziye yeni senarist ve yeni yönetmen gelmişti. Hatta peş peşe transferler bile yapılmıştı. Fakat yeni oyuncular da dizinin reytingini artıramadı. Bu durum erken finali kaçınılmaz kıldı..