Farah Zeynep Abdullah Bergen Filmiyle İlgili Gerçeği Açıkladı! Çekimler Bitti Mi?

Farah Zeynep Abdullah Bergen Filmiyle İlgili Gerçeği Açıkladı! Çekimler Bitti Mi?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah, Bergen filmi için setlere döndü. Güzel oyuncu Bergen filmiyle ilgili beklenmedik bir paylaşım yaptı.

Farah Zeynep Abdullah, son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanınıın 'Çöp Apartman' bölümünden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat vermişti. Dizinin ardından uzun süre ekranlarda yer almayan oyuncu, 80'li yıllarda arabesk müzik türünde Türkiye'ye damga vuran isim haline gelen 'Acıların Kadını' lakaplı şarkıcı Bergen'in hayatını anlatacağı 'Bergen' filmi ile setlere dönmüştü.

Bergen filminde şarkıcı Bergen'i canlandıran Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz günlerde filmin 2. fragmanının çok yakında yayınlanacağını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Bergen filminin ilk fragmanı ile adeta deliye dönen hayranları, ikinci fragman içinde bir hayli heyecanlanmıştı. Ancak oyuncunun sosyal medya hesanından yaptığı 'Finally' (sonunda) paylaşım ile kafaları karıştırırken, filmin çekimlerinin bittiğini akıllara getirdi. 

Yönetmen koltuğunda Mehmet Binay ve Caner Alper'in oturduğu, Bergen filminde, Bergen'in ayrılmak istediği için yüzüne kezzap atan, bir gözünün kör olmasına ve yüzünün bir kısmının yanmasına neden olan eşi Halis Serbes'i Erdal Beşikçioğlu canlandıracak. 

Çekimleri tamamlandığı düşünülen Bergen filminin vizyon tarihi henüz netleşmedi.

Kaynak: televizyongazetesi.com