Evrim Alasya artık Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Terzi'de

Evrim Alasya artık Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Terzi'de

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı Terzi dizisine flaş bir oyuncu daha transfer oldu. Gelen bilgilere göre artık Evrim Alasya'da Terzi dizisinin kadrosunda olacak

Daha önce Süslü Korkuluk sonrasında da adı Terzi olarak değiştirilen ve başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer alacağı dizi yakında yayında olacak. tv8 ekranlarında yayınlanması beklenen proje yaşanan anlaşmalık üzerine iptal edilmişti. Sonrasında ise dizinin netflix platformunda yayınlanacağı öğrenilmişti.

tv100'den Birsen  Altuntaş'ın haberine göre; Terzi dizisine  bir oyuncunun daha katıldığı öğrenildi.

Çağatay Ulusoy’un başrolünü Şifanur Gül’le paylaştığı “Terzi” dizisinin birinci sezon çekimleri devam ediyor. Cem Karcı’nın yönettiği, OGM Pictures imzalı dizi, Netflix’te seyirciyle buluşacak. Flashback sahneleri Kırklaeli’de çekilen dizide Türkiye’nin en iyi oyuncularından Salih Bademci, Engin Şenkan ve Olgun Şimşek de rol alıyor. Bir terzinin sıradışı hikâyesini konu alan dizide Ece Sükan da ekipte yer alıyor.

Bölümleri iç içe çekilen dizinin birinci sezon çekimleri yakında bitecek. İkinci sezon çekimlerinin ise temmuz ayı gibi başlaması planlanıyor. Bu arada merakla beklenen dizinin kadrosuna flaş bir isim katıldı. Evrim Alasya ekibin yeni oyuncusu oldu. Alasya daha önce de yönetmen Cem Karcı’yla Kırmızı Oda dizisinde çalışmıştı.