EDHO hayranları çok sevinecek. Oktay Kaynarca'nın yeni dizisiyle ilgili bilgiler

EDHO hayranları çok sevinecek. Oktay Kaynarca'nın yeni dizisiyle ilgili bilgiler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca Oktay Kaynarca hayranları üzülmüştü. Neyse ki yeni dizisiyle çabuk setlere dönüyor

Oktay Kaynarca özellikle Kurtlar Vadisi hayranları tarafından çok sevilen bir oyuncu. Sonrasında ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle seyirci karşısında olmuştu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7.sezına girmeden final yapınca Oktay Kaynarca'da setlere veda etmişti.

Bu ayrılık Oktay Kaynarca hayranlarını derinden üzerken çok sayıda hayranı yeni dizisi ne zaman ekrana dönecek merak ediyordu. Oktay Kaynarca hayranlarından çok fazla ayrı kalmadan setlere geri dönecek.

Oktay Kaynarca'nın hakkında Kurtlar Vadisi dizisiyle geri döneceği iddiaları ortaya atılsa da bu iddialar doğru çıkmadı. Oktay Kaynarca bugüne kadar hiç tahmin edilmeyen bir karakter ve diziyle geri dönecek.

Yeni dizisi hakkındaki bilgileri ise Gazeteci Birsen Altuntaş kişisel internet sitesinde yazdığı bir yazı ile duyurdu.. İşte Birsen Altuntaş'ın Oktay Kaynarca'nın yeni dizisiyle ilgili yazmış olduğu yazıdan detaylar.

Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’den bağımsız hareket etme kararı alan Oktay Kaynarca, yine atv için eylül ayı için çok iddialı bir dizi hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturacağı dizi “çok acıklı bir kadın ve çok sert bir erkeğin hikâyesini buluşturacak.

Dizinin sürprizlerinden biri Oktay Kaynarca’nın aynı zamanda yapımcı kimliğiyle de projede görev alacak olması…

Onur Tan’ın yönetimindeki senaryo ekibiyle üretilen projeleri gündemine alan ünlü aktör, bir de dijital dizi çekmeyi planlıyor.

Öte yandan Oktay Kaynarca’nın Limon Film’in atv için çekeceği “Your Honnor” dizisinde oynayacağı iddiasının doğru olmadığı öğrenildi.