Disney+ Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Disney+ Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Disney+ yakında Türkiye'de yayına başlıyor. Peki Disney+ Türkiye fiyatı ne kadar olacak? İşte ayrıntılar...

Netflix, Amazon Prime, Exxen, Blue TV ve Gain'in ardından son olarak Türkiye'de dijital yayıncılık pazarına HBO giriş yapmıştı. 

Türkiye'de genişleyen dijital platform pazarına bir yenisi daha eklendi. The Walt Disney Company'nin dijital platformu Disney+ çok yakında Türkiye'de yayına başlayacak. 

Disney+, Türkiye pazarına henüz girmeden birçok Türk yapımı dizi projesini duyurdu. Ancak yayın tarihini açıklamıştı. Yapılan açıklamaya göre; Disney+, 14 Haziran'da Türkiye'de yayına başlayacak. Peki Disney+ üyelik ücreti aylık ne kadar olacak?

Disney+ Üyelik Ücreti Belli Oldu

The Walt Disney Company'nin dijital platformu Disney+, içerisinde barındırdığı Disney, Disney Television Studios, FX, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, 20th Century Studios ve Searchlight Pictures gibi dünyaca ünlü stüdyoların içerikleriyle 14 Haziran'da Türkiye'de yayına başlıyor. 

Disney+, Türkiye'de aylık 34,99, yıllık 349,90 lira üyelik imkanı sunacak.  Ayrıca kullanılacak on farklı cihaza kadar sınırsız indirme, eşzamanlı dört kullanıcıya yayın akışı imkanı sunarken, içerikleri IMAX teknolojiyle izleme olanağı verecek. Üyelik alınan hesapta ise yedi farklı profil oluşturulabilecek.