Çukur'da yıldızı parlayan Kubilay Aka yeni dizisiyle setlere dönüyor

Çukur'da yıldızı parlayan Kubilay Aka yeni dizisiyle setlere dönüyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde yıldızı iyiden iyiye parlayan Kubilay Aka sonrasında Netflix platformundaki AŞK101 dizisiyle adını dünyaya duyurmuştu. Kubilay Aka şimdi yeni dizisiyle dönüyor.

Kubilay Aka son dönemin yıldız oyuncularından biri. Son dönemde yıldızı iyiden iyiye parlayan Kubilay Aka özellikle efsaneleşen Çukur dizisinde adını Türkiye'ye duyurmuştu. Bu dizideki performansı onu Netflix platformuna da taşımış oldu.

90'lı yılları anlatan AŞK101 dizisinde de başrol oyuncusu olan Kubilay Aka bu dizi sayesinde adını tüm dünyaya duyurmayı başardı.

Kubilay Aka şimdilerde ise yeni dizisiyle verdiği set arasına veda edecek.

Ay Yapım yine oldukça iddialı bir diziyle televizyon dünyasını kasıp kavuracak. Show TV ekranlarında yayınlanan 'Babam' adlı dizinin kadrosuna katılan Kubilay Aka'nın yine bu dizide de başarılı bir performans sergilemesi bekleniyor.

Gelişmeleri kişisel internet sitesinde aktaran Birsen Altuntaş söz konusu transferle ilgili şunları yazdı:

Ay Yapım’ın Show TV için çektiği “Oğlum” dizisi bu hafta sete çıkıyor.
Ahmet Katıksız’ın proje tasarımına imza attığı diziyi Gökçen Usta yönetecek.
Canan Ergüder, Nihal Yalçın, Timur Acar, Serhat Teoman gibi başarılı oyuncularımızı buluşturan diziye bomba bir isim katıldı.
Çukur dizisinin ardından geçen yaz Cam Tavanlar dizisinde başrol oynayan Kubilay Aka “Oğlum”un kadrosuna katıldı.
Yakışıklı oyuncu dizide Zeynep rolüne hayat veren Songül Öden’in kardeşini canlandıracak.
Dizide Cem ve Kaan adında iki çocuğun başına gelen korkunç bir olay ve ardından ortaya çıkan sırlar etkileyici bir dille anlatılacak.

YENİ OYUNCULARDA OLACAK

Öte yandan Oğlum dizisinde genç yeteneklerin de olacağı belirtilirken çok sayıda usta oyuncunun da bu dizide yer alması bekleniyor..