Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un Yeni Dizisinin Yayınlanacağı Yer Belli Oldu

Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un Yeni Dizisinin Yayınlanacağı Yer Belli Oldu

TV8 ile yaşanan kriz sonrası Süslü Korkuluk dizisinin yayınlanacağı yer belli oldu. Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz yer alıyor.

Başrollerini Alina Boz ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı 'Süslü Korkuluk' dizisinin yayınlanacağı kanal belli oldu.

Geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yayınlanan, OMG Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği Süslü Korkuluk dizisinin için TV8 ekranında yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak yapımcı şirketin ortakları Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun, TV8'in patronu Acun Ilıcalı ile anlaşmazlığıa düştüğü iddia edildi. Anlaşmazlığın nedeni tam olarak bilinmiyor ancak dizinin TV8'de yayınlanmamasına karar verildiği iddiaları gerçek çıktı. 

Alina Boz ve Çağatay Ulusoy Hayranları Bu Habere Üzülecek

Bir süredir dizinin hangi kanalda yayınlanacağı tartışma konusu olmuştu. Yapımcı şirketin kanal arayaşına girdiğinin ortaya çıkmasının ardından merakla beklenen diziyi Disney Plus'ın sahiplendiği ortaya çıktı. 

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre; bir süre önce Süslü Korkuluk dizisinin yayınlanması planlanan TV8 ile anlaşmazlığa düşmesinin ardından yapımcı şirketin yeni bir kanal arayışı da hüsranla sonuçlandı. Diğer kanallarında sahip çıkmadığı 'Süslü Korkuluk' dizisine Disney Plus sahip çıktı. İddiaya göre; başrollerini Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un paylaştığı Süslü Korkuluk dizisi Disney Plus'ta yayınlanacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com