ATV'den Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ilgili büyük değişiklikler

ATV'den Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ilgili büyük değişiklikler

Oktay Kaynarca'nın başrollerindeki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde bazı değişiklikler yaşanacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi bu sezonun en iddialı dizilerinden biri oldu. ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi reyting rekorları kırarken dizide de bazı değişiklikler yaşanacak.

tv100 ekibinden Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan özel haberde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ilgili planlanan değişiklikler hakkında bilgiler paylaşıldı.

Öte yandan söz konusu iddiaları atv'de yalanlamış değil.

İDDİALI DİZİDE BÜYÜK DEĞİŞİM BAŞLIYOR!

unknown-50642262-702346550166634-5761274058424500370-n-300x300.jpg

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Oktay Kaynarca’nın hem yapımcılığını üstlendiği, hem de başrolünü oynadığı dizide başından beri planlanan bazı yeni gelişmeler yaşandı. Her hafta seyirciyi ekran başına toplayan dizinin yönetmen koltuğuna çok değerli bir isim oturdu. Mustafa Şevki Doğan, yönetmen koltuğunu Onur Tan’dan devraldı.

Dizinin yazar ekibi de yenilendi. Konseptini Oktay Kaynarca’nın yaptığı diziyi Ceylan Güleç, Alev Uzma ve Alphan Dikmen yazıyor. Mustada Şevki Doğan diziyi 11. bölümden sonra yönetecek.

Armoni Medya'nın edindiği bilgilere göre ise; Yakın bir zamanda atv ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin kadrosuna yeni yüzler dahil olacak. Dizinin hikayesinde büyük bir değişim yaşatacak bu oyuncuların kadroya ne zaman dahil olacağı ise büyük merak konusu olmuş durumda.