Aliye dizisinin yıldız oyuncusu Kanunsuz Topraklar'a transfer oldu

Aliye dizisinin yıldız oyuncusu Kanunsuz Topraklar'a transfer oldu

Geçmişte Aliye dizisinde de rol almış bir oyuncu artık Kanunsuz Topraklar dizisinde. FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisinin kadrosuna güçlü bir oyuncu katıldı.

FOX TV'nin en güçlü bütçelerden birini ayırdığı Kanunsuz Topraklar dizisinden yeni haberler var. 

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi düşük reytinglere rağmen ekranda kalmaya devam ediyor. FOX TV henüz final kararı almadı. Hatta bu diziye peş peşe yeni transferler yapmaya bile devam ediyor. Bir çok güçlü oyuncunun Kanunsuz Topraklar dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Birsen Altuntaş'ın yazısından ilgili bölüm şu şekilde

Gold Film’in Kanunsuz Topraklar adlı dönem dizisi muhteşem oyuncu kadrosu ve dev prodüksiyonuyla her çarşamba seyirciyi ekran başına topluyor. Esra Bilgiç, Uğur Güneş ve Necip Memili’nin başrollerini paylaştığı dizinin kadrosuna flaş bir isim katıldı.

Etkili oyunculuğuyla beğeni toplayan ve bugüne kadar “Aliye”, “Poyraz Karayel” ve “Böyle Bitmesin’ gibi birçok unutulmaz dizide rol alan Emel Çölgeçen sevilen dizinin ekibine dahil oldu. Sektörün en özel oyuncularının başında gelen Çölgeçen dizide Gülfem’in İstanbul’dan gelen teyzesi Mehveş rolüne hayat veriyor.

EMEL ÇÖLGEÇEN KİMDİR?

Emel Çölgeçen, Türk oyuncu, tiyatrocu ve sunucu ünvanlarına sahiptir. 9 Temmuz 1976 tarihinde doğan Emel Çölgeçen, 46 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Emel Çölgeçen,çok sayıda diziye yer aldığı gibi birden çok ödüle de sahiptir. Aldığı ödüller arasında  Ankara Uluslararası Film Festivali ödülleri "Umut Vaat Eden Kadın Oyuncu" ödülü yer almaktadır.

Başarılı oyuncunun FOX TV ekranlarındaki performansı şimiden merak konusu oldu. 

YENİ OYUNCULAR KATILACAK

Kanunuz Topraklar dizisine yeni oyuncuların da dahil olması bekleniyor.