Kendilerini Çok Önemseyen Ego Delisi 3 Burç İnsanı! Onlarla Uğraşmayın

Kendilerini Çok Önemseyen Ego Delisi 3 Burç İnsanı! Onlarla Uğraşmayın

Bazı burç insanları gerçekten kendini hiç beğenmez ve dış görünüşüne önem göstermez. Örneğin Boğa burcu olanlar biri. Ancak bazı burç insanları da var ki tam bir ego delisi! Akşam Gazetesi o burç insanlarını açıkladı.

Kendini beğenen, yaptığı işleri büyük gören ve her zaman kendi bildiklerinin doğru olduğu iddia eden ve övülmeyi seven kişilere genelde 'egosu yüksek' deriz. Elbette ego korkunç bir şey değildir. Ancak bazı durumlarda can sıkıcı olabilir. Hiç kimse karşısında devamlı övülmek istenen ve yukardan bakışlarla diğer kişileri küçümseyen birilerini çevresinde görmek istemez. 

Bazı burç insanları ise yüksek egolarıyla bilinir. Her zaman her konuda en iyileri onlardır. Bazı durumlarda can sıkıcı olan bu burçlarla tartışmamak için susun! Yoksa egolarına yenik düşüp sizi kırabilirler. 

Akşam Gazetesinde yer alan bir haberde egosu yükse 3 burca yer verildi. Bizde sizler için derledik.

Ego Delisi 3 Burç

Aslan

Elbette aslanlar sıranın başında! Güce ve paraya önem veren aslanlar, her zaman beğenilmek ve taktir edilmek ister. Ego delisi aslanlar, egolarını dengede tuttuğu taktirde başarıyı yakalayabilirler. Ancak çoğu zaman yenik düşerek her zaman en iyisinin geleceğine inanarak ömürlerini geçiriyorlar.

Koç

Koç, kendinden başka kimseyi kolay kolay beğenmez. Her zaman kendine güvenen koçlar, egolarını pek dışarıya yansıtmada iyi bir gözlemcinin gözünden asla kaçmaz! Dikkat ederseniz size yukarıdan bakışlarını ve sözlerinizde anlam arama çabalarını görebilirsiniz.

İkizler

Eğlencenin adresi ikizler, burunları her zaman zirvede gezer. Egosunu zekasının gücüne güvenen ikizler, tam bir savaşçıdır. Hiçbir konuda kıyas kabul etmeyen ikizler, kıyaslanmaktan hiç mi hiç hoşlanmazlar.